Funkcjonalny program kadrowy dla średnich i dużych firm

 

Chcąc usprawnić podejmowane każdego dnia działania z zakresu kadr i płac, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zainwestowanie w nowoczesne narzędzia IT. Program kadrowy pozwala na digitalizację licznych zadań zespołu, związanych zarówno z obsługą pracowniczą, jak i sprzedażą, finansową czy dystrybucyjną. Poznaj najważniejsze funkcjonalności praktycznego oprogramowania HR & Payroll.

 

Czym powinien się wyróżniać nowoczesny program kadrowy?

Obecnie w ofercie producentów specjalistycznych narzędzi IT dostępny jest bogaty wybór programów do zadań HR & Payroll, które pomagają w skutecznej automatyzacji szeregu czasochłonnych procesów firmy. Systemy kadrowe usprawniają m.in. naliczanie wynagrodzeń zatrudnionych z uwzględnieniem wypracowanych przez nich godzin nadliczbowych – zespół zyskuje wgląd w składowe swoich pensji z poziomu wygodnej aplikacji mobilnej.

Co równie ważne, nowoczesne programy kadrowe pozwalają na całkowite zrezygnowanie ze składowania papierowego archiwum dokumentów. Oprogramowanie obsługuje tzw. e-teczki i cyfrowy podpis kwalifikowany, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą uzupełniać nowe aneksy i umowy szybką drogą online.

 

Program kadrowy na urządzenia mobilne

Wiodący polscy producenci oferują klientom narzędzia HR & Payroll, które mogą być obsługiwane za pomocą każdego urządzenia mobilnego z dostępem do sieci, m.in. tabletu, smartfonu, laptopa czy komputera stacjonarnego. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie szczególnie w momencie, kiedy z przyczyn losowych pracownik zmuszony jest przesłać przełożonemu wniosek z prośbą o dzień wolny – może on uzupełnić wówczas niezbędną dokumentację o dowolnej porze i z każdego miejsca.

Inne publikacje  Jaki papier do drukarki?

Cały proces elektronicznej obsługi urlopów przebiega bardzo sprawnie. Menadżerowie i inne osoby uprawnione zyskują wgląd w deklarowaną dyspozycyjność zespołu, dzięki czemu mogą oni zarządzać otrzymanymi wnioskami urlopowymi w taki sposób, aby uniknąć ewentualnej dezorganizacji w obrębie poszczególnych działów przedsiębiorstwa.

 

Program kadrowy w modelu SaaS – najważniejsze cechy

Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się programy kadrowe w modelu wdrożeniowym Software as a Service. Narzędzia uruchomione w ramach usługi SaaS posiadają bowiem szereg zalet, pozwalając przedsiębiorcy zaoszczędzić zbędne koszty, związane m.in. z koniecznością instalacji dodatkowej infrastruktury IT.

Oprogramowania utrzymywane i administrowane na serwerach dostawcy poddawane są dodatkowo cyklicznym aktualizacjom, dzięki czemu Twoi pracownicy zyskują pewność, że podejmowane przez nich w ramach aplikacji działania pozostają w pełni zgodne z panującymi regulacjami prawnymi.

 

Zastanawiasz się nad wdrożeniem programu kadrowego? Zaufaj specjalistom z firmy Unit4

Producent Unit4 to doświadczony dostawca wysokiej klasy narzędzi informatycznych, na których wdrożenie zdecydowały się już tysiące przedsiębiorstw – zarówno niewielkich, lokalnych firm, jak i dużych koncernów. Nie wiesz, czy program kadrowy teta.unit4.com/pl/rozwiazania/kadry-i-place sprawdzi się w przypadku Twojej działalności? Odwiedź stronę internetową marki i skontaktuj się z doradcą, który przedstawi Ci pełne funkcjonalności systemu Teta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *