Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

 

Nagłe zdarzenia losowe, takie jak choroba, pilna wizyta u lekarza czy też awaria sprzętu AGD to tylko niektóre z powodów, które zmuszają klientów do poszukiwania pomocy finansowej. Jeżeli jednak przyszły pożyczkobiorca boryka się z długami i nieuregulowanymi płatnościami, jego szansa na udzielenie pożyczki maleje.

 

Kredyt czy pożyczka – co zrobić w trudnej sytuacji finansowej?

Zadłużony klient najprawdopodobniej nie znajdzie pomocy w banku. Instytucja finansowa dokładnie sprawdza sytuację kredytobiorców i działa zgodnie z restrykcyjnym regulaminem. Nie jest więc możliwe uzyskanie kredytu nawet, jeśli zadłużenie jest jedynie przejściową sytuacją.

 

Czy można więc liczyć na szybką pożyczkę w instytucji pozabankowej? Niestety, żadna profesjonalna firma nie udzieli wsparcia finansowego osobie, która jest zadłużona. Firmy pożyczkowe działają w oparciu o procedury wewnętrzne, zgodnie z normami prawnymi, m.in. kodeksem cywilnym, ustawą antylichwiarską oraz ustawą o kredycie konsumenckim. Pożyczka dla osoby zadłużonej wiązałaby się z wysokimi kosztami, wynikającymi z ryzyka udzielenia. Byłoby to bardzo nieopłacalne dla klientów.

 

Historia pożyczkowa – zadbaj o swoje finanse

Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych taktofinanse.pl/pozyczki/gwarantowana-pozyczka-dla-zadluzonych nie znajduje się w stałej ofercie firm pożyczkowych. Warto więc na bieżąco regulować należności. Negatywna historia kredytowa, którą łatwo znaleźć w bazach BIG i BIK, skutkować może problemem podczas zakupów na raty, a także niekorzystnie wpływa na proces składania wniosku o kredyt hipoteczny. Należy więc bezwzględnie postarać się o powrót na prawidłową ścieżkę finansową.

 

Szybka pożyczka przez Internet – nieoceniona pomoc w trudnych chwilach

Oczywiście, nagłe i przejściowe problemy finansowe nie są przeszkodą we wzięciu pożyczki. Jeśli klient nie posiada długów – z pewnością zostanie udzielona mu pomoc. Dodatkową gotówkę można wziąć w dowolnym miejscu, o każdej porze – przez Internet – i wykorzystać na opłatę pilnych zobowiązań.

 

Złożenie wniosku o pożyczkę zajmuje tylko kilka chwil. Niezbędnym dokumentem jest dowód osobisty – inne dokumenty nie są potrzebne, gdyż instytucje pozabankowe oferują pomoc finansową bez zaświadczeń. Weryfikacja wniosków zajmuje niewiele czasu, jednak zanim przyznana zostanie decyzja o udzieleniu pożyczki, dane z formularza przesyłane są do Biur Informacji Gospodarczej, takich jak InfoMonitor S.A., KRD, ERIF. Znajdą się one również w Biurze Informacji Kredytowej, w rejestrze PESEL i w Związku Banków Polskich.

Wysokość pożyczki – co na nią wpływa?

Na wysokość kwoty pożyczki wpływa kilka czynników. Są nimi m.in. wysokość pożyczki, okres obowiązywania umowy i wysokość raty w ujęciu miesięcznym, roczna stopa oprocentowania, opłata za udzielenie pożyczki oraz prowizyjna. W oszacowaniu kosztów może pomóc kalkulator pożyczkowy.

 

W zależności od warunków, które oferuje usługodawca, klient może liczyć nawet na 42 miesięczny okres spłaty pożyczki. Jeśli jednak chce pokryć od razu całą kwotę – wiarygodna instytucja pozabankowa z pewnością udzieli mu na to zgody, bez doliczania dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *